World of Tanks: Blitz na Androida już wkrótce

Wargaming po ogromnym sukcesie, jakim okazało się World of Tanks, od dwóch lat rozszerza swoje portfolio. Firma wprowadza kolejne duże tytuły z wojennego uniwersum, a także próbuje sił na rynku mobilnym.

Rok temu na GamesComie bawiłem się wczesną wersją World of Tanks: Blitz, którą przygotowywano z myślą o iOS. Przez ten czas grę ukończono i wydano, a firma zaczęła zbierać owoce swojej pracy. Blitz jest nie tylko dobrze ocenianym tytułem, ale i produkcją bardzo popularną. W ponad 50 krajach była ona w trójce najczęściej pobieranych i najlepiej ocenianych gier w AppStore. Łącznie sięgnęło już po nią ponad 5 mln graczy na świecie. Teraz Wargaming skupia się na wersji dla Androida.

World of Tanks: Blitz jest grą darmową, ale zaszyte zostały w niej mikropłatności (ceny płatnych elementów np. kont premium czy czołgi premium wahają się od kilku nawet do kilkudziesięciu euro). Twórcy twierdzą jednak, że nie znajdziemy tutaj tzw. blockerów, które uniemożliwiałaby dalszą rozgrywkę bez uiszczenia opłat. Wykorzystanie In App Purchases pozwala szybciej zdobywać doświadczenie, a kupione poprzez nie czołgi (Premium) są już w pełni wyposażone. Przy tym zawsze są one słabsze niż ich odpowiedniki na danym poziomie, które rozwinięte były bez pomocy mikropłatności. W grze znajdziemy aż 92 maszyny, należące do 3 nacji.

Twórcy obiecują, że wersja na Androida i iOS będą takie same. Co więcej — od samego początku (tj. premiery w Google Play) World of Tank: Blitz będzie wspierał tryb rozgrywki sieciowej także z użytkownikami urządzeń z iOS. Wreszcie bojówki Androida będą mogły pokazać iUżytkownikom, że nie liczy się lufa, tylko działowy.

World of Tanks: Blitz w wersji na Androida pojawi się w Google Play jeszcze w tym roku. Wersję na iOS możecie pobrać tutaj.

Materiał wideo powstał dzięki firmie Samsung.

Zobacz również: Tetris byłby finansową porażką

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Appshaker Komórkomanii #94 - Manuganu 2, Fleksy, Zoe i inne Hyperlapse - aplikacja twórców Instagramu do nagrywania widowiskowych filmów WWE SuperCard - karcianka o zapaśnikach bije rekordy pobrań Angry Birds Stella pojawi się na rynku 4 września! „Taksówkarze wkrótce ruszą na wojnę”. Jak jeździ się z Uber? Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: aplikacje, których używam - aktualizacja Hitman GO tanieje w App Store. Warto skorzystać z promocji! Swing Copters - nowa gra twórcy Flappy Bird już jest Używasz iPhone'a lub iPada? Możesz już robić 360-stopniowe panoramy à la Street View Na Windows Phone wciąż brakuje aplikacji? Zerknij na kolejną grę twórcy Flappy Birds Drukowanie 3D w Infinity Blade 3 Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: F18 Carrier Landing II, Crazy Taxi: City Rush i Dziobaq Zgodnie z oczekiwaniami RollerCoaster Tycoon 4 przechodzi na model freemium Czwarta odsłona Sentinela wylądowała w App Store Kobiety wydają więcej pieniędzy na gry mobilne niż mężczyźni! Appshaker Komórkomanii #93 - Modern Combat 5, Teenage Mutant Ninja Turtles,PF Nawigacja i inne Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: The King of Fighters '98, Launcher Google Now i Re-Volt 2: Multiplayer Godus - najnowsze dzieło Petera Molyneux pojawiło się w App Store XCOM The Board Game - planszówka która wymaga mobilnej aplikacji do grania Flappy Birds Family opublikowane w Amazon Appstore! Appshaker Komórkomanii #92 - Call of Duty Strike Team, Leo's Fortune, GameBench i inne Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Atlas Web Browser, Teenage Mutant Ninja Turtles i Collateral Bladelords Fighting Revolution - przyjemna bijatyka na iPhone’a od polskiego producenta

Popularne w tym tygodniu:

Zdjęcia Google z masą nowych funkcji. Sztuczna inteligencja pokoloruje czarno-białe fotki i udostępni je znajomym Gesty rodem z iPhone'a X na dowolnym smartfonie. Jest na to aplikacja Mapy Google w odświeżonej odsłonie. Odkryjesz swoją okolicę na nowo